OpenFed CMS Theme (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Multiple select
kk: Бірнеше таңдау

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Messages
kk: Хаттар

en: Enable or disable the display of certain page elements.
kk: Керекті парақ элементтер көрінісін қосу неммесе өшіру.
