OpenFed CMS Theme (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
