OpenFed CMS Theme (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Read more
sl: Preberite več

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: Text
sl: Besedilo

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj
