OpenFed CMS Theme (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Read more
vi: Xem thêm

en: File
vi: Tập tin

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Multiple select
vi: Chọn nhiều mục

en: Label
vi: Nhãn

en: Top
vi: Đầu

en: Text
vi: Văn bản

en: Bottom
vi: Cuối

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Messages
vi: Thông báo

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Enable or disable the display of certain page elements.
vi: Bật hoặc tắt phần hiển thị của một vài thành phần của trang.

en: Subscribe to @feed-title
vi: Nhận tin từ @feed-title

en: Radio
vi: Rađiô
