OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Multiple select
hr: Višestruko odabiranje

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Tools
hr: Alati

en: Messages
hr: Poruke

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Enable or disable the display of certain page elements.
hr: Uključite ili isključite prikaz određenih dijelova stranice.

en: Subscribe to @feed-title
hr: Pretplata na @feed-title
