OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Read more
hu: Tovább

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Multiple select
hu: Többszörös választás

en: Label
hu: Címke

en: Top
hu: Teteje

en: Text
hu: Szöveg

en: Bottom
hu: Alja

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Tools
hu: Eszközök

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Display breadcrumb
hu: Morzsa megjelenítése

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Start page
hu: Kezdőlap

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Tabs
hu: Fülek

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Enable or disable the display of certain page elements.
hu: Egyes összetevők megjelenésének engedélyezése.

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Start Page
hu: Kezdőoldal

en: Subscribe to @feed-title
hu: Feliratkozás @feed-title csatornára
