OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Read more
mg: Tohiny

en: Password
mg: Teny miafina

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana
