OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Top
mn: Дээд

en: Text
mn: Текст

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
