OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Tools
mr: साधने
