OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: Text
ne: अक्षर

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्
