OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Subscribe to @feed-title
nn: Abonner på @feed-title
