OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Multiple select
pl: Wybór wielokrotny

en: Label
pl: Etykieta

en: Top
pl: Góra strony

en: Text
pl: Tekst

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Enable or disable the display of certain page elements.
pl: Włącz lub wyłącz pokazywanie wybranych elementów strony.

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Subscribe to @feed-title
pl: Subskrybuj @feed-title
