OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Password
fa: رمز

en: Label
fa: برچسب

en: Top
fa: بالا

en: Text
fa: متن

en: Bottom
fa: پایین

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Tools
fa: ابزارها

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
