OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Кол арын

en: Content
ru: Утка

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Ай, хүн

en: Password
ru: Чажыт сөс

en: Navigation
ru: Навигация
