OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc2) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Multiple select
lv: Multi-izvēle

en: Label
lv: Etiķete

en: Top
lv: Augša

en: Text
lv: Teksts

en: Bottom
lv: Apakša

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Tools
lv: Rīki

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lv: Atļaut vai aizliegt noteiktu lapas elementu attēlojumu

en: Subscribe to @feed-title
lv: Pieteikties @feed-virsraksts
