OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Multiple select
bg: Множествен избор

en: Label
bg: Заглавие

en: Top
bg: Връх

en: Text
bg: Текст

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Messages
bg: Съобщения

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Enable or disable the display of certain page elements.
bg: Активиране или деактивиране на определени елементи в страницата.

en: Subscribe to @feed-title
bg: Абонирай се за @feed-title
