OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc3) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Multiple select
km: ជ្រើស​ច្រើន

en: Label
km: ស្លាក

en: Top
km: កំពូល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Enable or disable the display of certain page elements.
km: បង្ហាញ ឬ​មិន​បង្ហាញ​ធាតុ​ណា​មួយ​របស់​ទំព័រ ។

en: Subscribe to @feed-title
km: ជាវ​ទៅ​ @feed-title
