OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc3) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Read more
sv: Läs mer

en: File
sv: Fil

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Multiple select
sv: Flerval

en: Label
sv: Etikett

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Tools
sv: Verktyg

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: You are here
sv: Du är här

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Enable or disable the display of certain page elements.
sv: Visa eller dölj vissa element på sidorna.

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Subscribe to @feed-title
sv: Prenumerera på @feed-title
