OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc3) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Top
te: పైన

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు
