OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc3) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Read more
uk: Читати далі

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Multiple select
uk: Множинний вибір

en: Label
uk: Мітка

en: Top
uk: Зверху

en: Text
uk: Текст

en: Bottom
uk: Знизу

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Tools
uk: Інструменти

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Start page
uk: Початкова сторінка

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Enable or disable the display of certain page elements.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення деяких елементів сторінки.

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Start Page
uk: Початкова сторінка

en: Subscribe to @feed-title
uk: Підписатися на @feed-title

en: Radio
uk: Радіо

en: Decrease text size
uk: Зменшити розмір тексту

en: Increase text size
uk: Збільшити розмір тексту
