OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc4) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Read more
az: Ətraflı

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Text
az: Mətn

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Tools
az: Alətlər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Tabs
az: Tablar

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
