OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc4) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Multiple select
dz: སྣ་མང་སེལ་འཐུ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Enable or disable the display of certain page elements.
dz: ཤོག་ལེབ་ཆ་ཤས་ལ་ལོ་ཅིག་གི་བཀྲམ་སྟོན་འདི་  ལྕོགས་ཅན་ཡང་ན་ལྕོགས་མེད་བཟོ།
