OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Date
gu: તારીખ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: <a href="javascript:;" class="changer" id="text_resize_decrease"><sup>-</sup>A</a> <a href="javascript:;" class="changer" id="text_resize_reset">A</a> <a href="javascript:;" class="changer" id="text_resize_increase"><sup>+</sup>A</a><div id="text_resize_clear"></div>
gu: <a href="javascript:;" class="changer" id="text_resize_decrease"><sup>-</sup>અ</a> <a href="javascript:;" class="changer" id="text_resize_reset">અ</a> <a href="javascript:;" class="changer" id="text_resize_increase"><sup>+</sup>અ</a><div id="text_resize_clear"></div>
