OpenFed CMS Theme (7.x-1.3-rc4) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
