OpenFed Nerra (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Comments
bs: Komentari

en: Date
bs: Datum

en: Password
bs: Lozinka

en: Multiple select
bs: Višestruko selektovanje

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Tools
bs: Alati

en: Messages
bs: Poruke

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Search form
bs: Forma za pretragu
