OpenFed Nerra (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Date
kk: Датасы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Multiple select
kk: Бірнеше таңдау

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: n/a
kk: жоқ

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Messages
kk: Хаттар

en: Enable or disable the display of certain page elements.
kk: Керекті парақ элементтер көрінісін қосу неммесе өшіру.

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
