OpenFed Nerra (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Messages
th: ข้อความ

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Enable or disable the display of certain page elements.
th: เปิด/ปิดการแสดงผลส่วนต่างๆ ของเว็บไซต์

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา

en: Sponsor
th: ผู้สนับสนุน

en: Subscribe to @feed-title
th: ลงชื่อรับข่าว @feed-title
