OpenFed Nerra (7.x-1.1-rc1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Read more
da: Læs mere

en: Comments
da: Kommentarer

en: File
da: Fil

en: Date
da: Dato

en: Password
da: Adgangskode

en: Multiple select
da: Flere valg

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: Bottom
da: Bund

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Tools
da: Værktøjer

en: Messages
da: Beskeder

en: Display breadcrumb
da: Vis brødkrummesti

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: You are here
da: Du er her

en: Tabs
da: Faner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Enable or disable the display of certain page elements.
da: Vælg visning af sidelementer.

en: Search form
da: Søgefelt

en: Subscribe to @feed-title
da: Abonnér på @feed-title
