OpenFed Nerra (7.x-1.1-rc1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Read more
he: קראו עוד

en: Comments
he: תגובות

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Password
he: סיסמה

en: Multiple select
he: בחירה מרובה

en: Label
he: תווית

en: Top
he: עליון

en: Text
he: טקסט

en: n/a
he: -ללא-

en: Bottom
he: למטה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Tools
he: כלים

en: Messages
he: מסרים

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Tabs
he: לשוניות

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Enable or disable the display of certain page elements.
he: הפיכת התצוגה של רכיבים מסויימים בעמוד לזמינים או לא זמינים.

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Sponsor
he: נותן חסות

en: Subscribe to @feed-title
he: הרשם ל-@feed-title
