OpenFed Nerra (7.x-1.1-rc1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Search form
ne: खोजी फारम
