OpenFed Nerra (7.x-1.1-rc2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Multiple select
el: Πολλαπλή επιλογή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Top
el: Κορυφή

en: Text
el: Κείμενο

en: n/a
el: δ/υ

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Messages
el: Μηνύματα

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Enable or disable the display of certain page elements.
el: Ενεργοποιεί ή απενεργοποιεί την εμφάνιση ορισμένων στοιχείων της σελίδας.

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Subscribe to @feed-title
el: Εγγραφή στη @feed-title
