OpenFed Nerra (7.x-1.1-rc2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: File
ug: ھۆججەت

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: Text
ug: تېكىست

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى
