OpenFed Nerra (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Read more
is: Lesa meira

en: Comments
is: Ummæli

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Password
is: Lykilorð

en: Multiple select
is: Fjölval

en: Label
is: Merking

en: Top
is: Toppur

en: Text
is: Texti

en: n/a
is: á ekki við

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Tools
is: Tól

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Tabs
is: Flipar

en: Search form
is: Leitarform
