OpenFed Nerra (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Password
mn: Нууц үг

en: Top
mn: Дээд

en: Text
mn: Текст

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
