OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Comments
ast: Comentarios

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Password
ast: Clave

en: Multiple select
ast: Escoyeta múltiple

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: Text
ast: Testu

en: n/a
ast: n/d

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
