OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Password
ht: Mo pas

en: Footer
ht: Pye paj

en: Tools
ht: Outi

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la
