OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Date
am: ቀን

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Multiple select
am: ብዙ ምርጫ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Tabs
am: ትሮች

en: Enable or disable the display of certain page elements.
am: የተወሰኑ የገጽ አባሎችን ማሳየትን አንቃ ወይም አቦዝን
