OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta2) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Password
eu: Pasahitza

en: Multiple select
eu: Hautaketa anizkuna

en: Label
eu: Etiketa

en: Top
eu: Goian

en: Text
eu: Testua

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Tools
eu: Tresnak

en: Messages
eu: Mezuak

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eu: Gaitu edo ezgaitu orrien elementu batzuk bistaratzea

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa
