OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Comments
ps: څرګندونې

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Password
ps: پټ توری

en: Text
ps: متن

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Tools
ps: توكي

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Search form
ps: پلټون فورمه
