OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Read more
sl: Preberite več

en: Comments
sl: Komentarji

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: Text
sl: Besedilo

en: n/a
sl: n/d

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Search form
sl: Iskalnik
