OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Top
te: పైన

en: Text
te: పాఠ్యం

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు
