OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta2) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Comments
tr: Yorumlar

en: File
tr: Dosya

en: Date
tr: Tarih

en: Password
tr: Parola

en: Multiple select
tr: Çoklu seçim

en: Label
tr: Etiket

en: Top
tr: En üst

en: Text
tr: Metin

en: Bottom
tr: Alt

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Tools
tr: Araçlar

en: Messages
tr: İletiler

en: Display breadcrumb
tr: Sayfa yolunu göster

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Enable or disable the display of certain page elements.
tr: Belli sayfa bileşenlerinin görünümü etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

en: Search form
tr: Arama formu

en: Subscribe to @feed-title
tr: Abone ol: @feed-title
