OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Text
hy: Տեքստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Tools
hy: Գործիքներ
