OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta4) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Read more
nl: Lees meer

en: Comments
nl: Reacties

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Multiple select
nl: Meervoudige selectie

en: Top
nl: Bovenaan

en: Text
nl: Tekst

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Messages
nl: Berichten

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: You are here
nl: U bent hier

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Enable or disable the display of certain page elements.
nl: Weergave van bepaalde pagina-elementen in- of uitschakelen.

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title
