OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்
