OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta5) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Read more
af: Lees meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Password
af: Wagwoord

en: Multiple select
af: Meervoudige seleksie

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Enable or disable the display of certain page elements.
af: Aktiveer of deaktiveer die vertoning van sekere bladsy-elemente

en: Search form
af: Soekvorm
