OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta5) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
