OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Read more
se: Loga eambbo

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Text
se: Teaksta
