OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta6) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Password
eo: Pasvorto

en: Multiple select
eo: Multopa elekto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eo: Ŝaltu aŭ malŝaltu montron de specifaj paĝaj elementoj.

en: Search form
eo: Serĉformularo
