OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta6) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Read more
ru: Подробнее

en: Comments
ru: Комментарии

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Дата

en: Password
ru: Пароль

en: Multiple select
ru: Множественный выбор

en: Label
ru: Метка

en: Top
ru: Вверху

en: Text
ru: Текст

en: n/a
ru: н/д

en: Bottom
ru: Снизу

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Tools
ru: Инструменты

en: Messages
ru: Сообщения

en: Display breadcrumb
ru: Показывать навигационную линейку

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Content Bottom
ru: Контент Снизу

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Enable or disable the display of certain page elements.
ru: Включить или выключить отображение определенных элементов страницы.

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Subscribe to @feed-title
ru: Подписаться на @feed-title

en: Radio
ru: Радио
